Tagi:

Kosmos niebo natura gwiazdy

Cena

od: 1 500,00 PLN
do: 2 000,00 PLN

Zapytanie

wyślij wiadomość

Telefon

795613049

pokaż numer telefonu

E-mail

kaczmarek.r@gmail.com

pokaż adres e-mail

Cechy ogłoszenia

WYSOKOŚĆ
100 cm

SZEROKOŚĆ
70 cm

MATERIAŁ
płótno

KSZTAŁT
kwadrat

ORIENTACJA
pionowa

KOLORYSTYKA
Liliowy

RAMA
nie

KOPIA/ORYGINAŁ
oryginał

Autor

Robert Kaczmarek

Zobacz profil artysty

Inne prace artysty

Formularz zapytania o produkt

Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało wysłane.

Formularz wiadomości

Formularz pomocy

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X