Rejestracja

Rejestracja w Artsite pozwoli Ci rozpocząć wspaniałą przygodę ze sztuką w wydaniu wirtualnym. Wystarczy kilka kroków, aby następnie cieszyć się możliwością kupna wybranego dzieła, zamówienia indywidualnego projektu lub wystawienia swojej pracy na sprzedaż!

Uzupełniony profil Artysty pozwoli Twoim odbiorcom poznać Cię bliżej — a to niezwykle kluczowe w zrozumieniu punktu widzenia twórcy. W zakładce profilu znajdą się podstawowe informacje o danej osobie, a także jego własne treści. To właśnie w indywidualnie wypełnianej części znajdziesz ciekawostki o artyście — to jak długo zajmuje się sztuką, gdzie doskonalił swój warsztat, a także który styl jest jego specjalnością! Oprócz tego odbiorca otrzymuje dane kontaktowe do artysty — numer kontaktowy, e-mail, a także ewentualne miejsce zamieszkania, aby odebrać osobiście dzieło. W profilu Artysty jest również miejsce na prezentację jego dzieł w atrakcyjnej formie wizualizacji w przestrzeni. Aby zapewnić zainteresowanym odbiorcom jak najdokładniejszy wgląd w różne dzieła, twórca może przenieść prace, które zostały sprzedane do swojego portfolio. Dzięki temu klienci mają możliwość zamówienia identycznej pracy lub inspirowanej takim samym stylem!

Dodatkowo zarejestrowanie konta wiąże się z innymi korzyściami, takimi jak np. możliwość zapytania o szczegóły dzieła, sposób wysyłki, zobaczenie pracy na żywo, a także podjęcie długofalowej współpracy. Rejestrując się, otrzymujesz dostęp do czatu wewnętrznego, który jest niezwykle wygodnym sposobem komunikacji podczas wystawiania lub zamawiania różnych zleceń.

Imię i nazwisko

Zdjęcie profilowe

avatar

Dozwolone formaty plików to jpg, gif oraz png.

Maksymalna wielkość wgrywanego pliku: 0.3125 MB.

Login i hasło

Dane adresowe

Numer telefonu

O artyście

Profile w Social Media

Zgody

Pola oznaczone "*" są obowiązkowe

Formularz pomocy

Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało wysłane.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X